Kariera

Home/Kariera
Kariera 2017-09-27T15:23:52+01:00

Znajdź swoje miejsce u nas.

Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu prosimy o przesłanie

dokumentów aplikacyjnych zawierających CV oraz list motywacyjny.

Aktualne oferty pracy:

Koordynator Regionu Sprzedaży

 (region: Zachodniopomorskie, Wielkopolskie, Lubuskie, Dolnośląskie, Łódzkie)

Zakres obowiązków:

  • współpraca z obecnymi Klientami firmy
  • aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców
  • przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji
  • monitorowanie rynku i działań konkurencyjnych
  • realizowanie planów sprzedażowych.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w dziale sprzedaży
  • znajomość branży elektrycznej, elektrotechnicznej lub oświetleniowej będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do odbywania częstych podróży służbowych.
  • dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.

Co możemy zaoferować:

  • interesującą pracę wymagającą kreatywności oraz pełną wyzwań
  • wynagrodzenie podstawowe oraz premie uzależnione od wyników pracy
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres govena@en.govena.pl.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Govena Lighting S.A., ul. Służewska 8-15, 87-100 Toruń.”